Yhteystiedot

Vezer Oy

Oppipojankuja 6
70780 KUOPIO

Hallinto

Markus Piippo
Toimitusjohtaja
+358 44 241 2225
markus.piippo@vezer.fi

Sanna Pentikäinen
Markkinointi- ja hallintokoordinaattori
+358 40 652 0880
sanna.pentikainen@vezer.fi

Tilaukset ja asiakaspalvelu

Joni Jestola
Asiakaspalvelu
+358 40 550 0221
tilaukset@vezer.fi

Eläinlääkinnälliset valmisteet ja diagnostiikka

Juha Jestola
Myyntijohtaja
+358 40 754 0495
juha.jestola@vezer.fi

Satu Koivumaa
Tuotepäällikkö
+358 50 569 0120
satu.koivumaa@vezer.fi

Marko Kaarakainen
Tuotepäällikkö
+358 50 095 6120
marko.kaarakainen@vezer.fi

Risto Mäenpää
Aluepäällikkö, laitteet ja diagnostiikka
+358401990550
risto.maenpaa@vezer.fi

Hanna Tani
Tuotespesialisti
+358 40 131 6550
hanna.tani@vezer.fi

Jutta Kivioja
Tuotespesialisti
+358 445 482 069
jutta.kivioja@vezer.fi

Varasto

Ari-Pekka Sarkkinen
+358 40 779 6071
varasto@vezer.fi